Płyty Żerań

Czeka Cię budowa domu? Zastanawiasz się jakie materiały kupić?

Potrzebujesz zaawansowanej, nowoczesnej ale jednocześnie wytrzymałej technologii? Płyty żerań są tego odpowiednim przykładem. Oferujemy materiały najwyższej jakości. Sami je produkujemy. To właśnie tutaj przechodzą wszelkie testy zgodności. Wszystkie produkowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszystkie normy budowlane. To świetne miejsce w zachodniopomorskim, gdzie zakupisz odpowiednie materiały budowlane.

płyty żerań
Pamiętaj, że odpowiednio mocne materiały to podstawa udanej budowy i stworzenia niezawodnej konstrukcji. Płyty żerańskie posiadają mnóstwo zalet. Możesz szybko obciążyć strop po ich nałożeniu. Ponadto zyskujesz doskonałą dźwiękoizolacyjność czy gładkie powierzchnie. To drugie jest szczególnie istotne w przypadku wykończenia wnętrz. Wówczas z pewnością docenisz jego atuty.

Płyty żerań przygotowywane są pod indywidualne zamówienie klienta. Produkowane przez nas płyty mają grubość 24 cm, a maksymalna długość to 720 cm. Płyty produkowane są w 3 wariantach szerokości: 90 cm, 120 cm i 150 cm z betonu klasy C20/25 i w 4 klasach obciążenia: 4,5 kN/m²; 6,0 kN/m²; 7,5 kN/m² i 10 kN/m². Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony.

Budinvest Produkcja Materialow Budowlanych Model Plyty Zeran

Płyty żerań – modele

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Nasz adres:

MD BUDINVEST Sp. z o.o.
ul. Brzeźnicka 41
78-425 Biały Bór
woj. zachodniopomorskie

tel: 94 373 91 92, e-mail: biuro@mdbudinvest.com.pl