Stropy FILIGRAN®

Strop to główny element konstrukcyjny domu. Utrzymuje jest ciężar i odpowiada za stabilność całości.

Zastanawiasz się, jaki strop wybrać?

Sprawy nie ułatwia fakt, że projekt Twojego domu zawiera nietypowe elementy, ozdobne kształty. Z pewnością wygląda to atrakcyjnie, jednak w praktyce wydaje się, przynajmniej na pozór, trudne w wykonaniu.

Budinvest produkcja materiałów budowlanych - płyty filgran

Mamy na to rozwiązanie!

Oferujemy strop filigran, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego domu. Tego typu stropy są coraz bardziej popularne nie tylko w zachodniopomorskim, ale również w całej Polsce. Fenomen stropu filigran polega na tym, że jest on przygotowywany na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego projektem. Zatem nie ma możliwości, aby któryś z elementów nie pasował. Zanim każdy z nich opuści fabrykę, jest sprawdzany pod kątem zgodności ze wszelkimi standardami. Każdy z nich posiada również niezbędne certyfikaty i jest zgodny z wszelkimi normami budowlanymi.

Budinvest Produkcja Materialow Budowlanych Strop Filgran Model
Strop filigran to odpowiedź na najnowsze standardy budownictwa. Jest nie tylko wytrzymały, ale oferuje także nieskończone możliwości. Z jego pomocą możesz stworzyć właściwie nowe, niezliczone konstrukcje. Płyty filigran są projektowane indywidualnie pod projekt danego budynku. Każda płyta zbudowana jest ze zbrojenia nośnego, warstwy betonu i określonych w projekcie dźwigarów kratowych. Rozpiętość produkowanych przez nas płyt to nawet 12 m długości. Nasza linia produkcyjna pozwala na produkcje płyt o szerokości 2,49m. Każdy klient wraz z pierwszą dostawą otrzymuję projekt montażowy, dzięki czemu ułożenie stropu nie powinno stwarzać większego problemu.

Skontaktuj się z nami już dziś. Masz wątpliwości? Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i z pewnością je rozwieją.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasz adres:

MD BUDINVEST Sp. z o.o.
ul. Brzeźnicka 41
78-425 Biały Bór
woj. zachodniopomorskie

tel: 94 373 91 92, e-mail: biuro@mdbudinvest.com.pl